Soutež: #Do boje jdem! Bojuj jako Tomáš Rosický – vyhodnocení

Tomas-Rosicky-ars

Včera skončila soutěž „#Do boje jdem! Bojuj jako Tomáš Rosický“ a po středečním tréninku proběhlo v šatně její vyhodnocení včetně odměnění soutěžích.

Úplně správně na všechny otázky neodpověděl nikdo, ale nejednalo se o úplně jednoduché otázky a protože jsme v kampani #Do boje jdem!, kdy nejde ani tak o výsledek, ale jde o odvahu, bojovnost a snahu nic nevzdat (stejně jako na hřišti), přidáme do soutěže ještě jednu (čtvrtou) cenu a nikdo tak z této soutěže neodejde s prázdnou!

Výsledky soutěžících:

  • Luky Zoubek – 8 správných odpovědí
  • Matouš Randýsek – 8 správných odpovědí
  • Kuba Mikula – 6 správných odpovědí
  • Michael Hamouz – 6 správných odpovědí

Výběr cen byl na hráčích v pořadí dle správných odpovědí. K dispozici výběr z cen 2 x bluetooth reproduktor, 2 x powerbanka, 2 x bezdrátová myš.

První tak vybíral Luky a Matouš. I přes jejich nejistotu co vybrat, oba nakonec vybrali reproduktor. Kuba tak mohl vybírat pouze z powerbanky a myši. Velice rychle se rozhodl pro powerbanku. Michael nebyl přítomen a tak si vybere powerbanku nebo myš při jeho přítomnosti.

Výhercům = všem soutěžícím gratulujeme za jejich bojovnost v této soutěži na téma #Do boje jdem! Bojuj jako Tomáš Rosický

Správné odpovědi naleznete modře označené v testu zde.